SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
495 565 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
210 m²
RUA NAGEL, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan210 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imagine um apartamento de 210m² no prestigiado Condomínio Vila Leopoldina II em São Paulo. Com ambientes amplos integrados e decorados com acabamento ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA NAGEL, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu