SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
500 035 €
(1 786 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
280 m²
RUA PAYAGUAS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan280 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este empreendimento é para quem procura espaço, privacidade e segurança.
Em um dos melhores bairros da Zona Sul de São Paulo, este empreendimento de t...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA PAYAGUAS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu