SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
492 958 €
(3 353 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
147 m²
RUA CAIUBI, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan147 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este esplêndido apartamento em Perdizes, São Paulo, com 147 m² de área total. Construído em 2020, este imóvel padrão oferece um estilo de...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA CAIUBI, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu