SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
492 417 €
(2 462 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
200 m²
Rua Inhambú, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan200 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este suntuoso apartamento de 4 suítes localizado no charmoso bairro da Vila Uberabinha, em São Paulo, oferece uma oportunidade única para aqueles que ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Inhambú, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu