SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
484 462 €
(2 422 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
200 m²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan200 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apto Jd. Anália Franco- 200 m² privativos- Fino Acabamento- Terraço Gourmet - Sala Ampla p/ 03 Ambientes- lavabo-Cozinha Ampla - Lavanderia- Lavabo- ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu