SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
484 306 €
(4 612 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
105 m²
Rua Casa do Ator, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan105 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda com 2 suítes + closet com escritório

Apartamento à venda no bairro Vila Olímpia, na cidade de São Paulo. Esta é uma oportunidade ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Casa do Ator, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu