Popis ponuda
19
19
19
484 306 €
(2 618 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
185 m²
RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
185 m²
kupaonice
2+
PRONTO!!!
Este maravilhoso apartamento de alto padrão construído pela EZTEC de 185mts2 se encontra no 14 andar com face para o sol. Com uma planta be...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2