SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
470 632 €
(2 852 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
165 m²
Rua Torrinha, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan165 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apto Anália Franco -165 m² -Sala 02 ambientes interligado ao amplo terraço gourmet com fechamento de sacada-excelente cozinha espaçosa e equipada- 03 ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKuhinjski aparatiVisoki stropoviPločiceSigurnostPogled

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Torrinha, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu