SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
469 778 €
(2 700 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
174 m²
Rua Fábia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan174 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos com orgulho este impressionante apartamento para venda na região da Vila Romana, em São Paulo. Construído em 2006, este imóvel de 174 m² ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Fábia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu