SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
457 176 €
(4 082 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
112 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan112 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

"Itaim Bibi, localizado na Zona Sul de São Paulo, é um bairro próspero e animado, conhecido por sua mistura única de residências de alto padrão, escri...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu