SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
449 856 €
(2 615 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
172 m²
Rua Fábia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan172 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este magnífico apartamento de 3 suítes localizado na nobre Vila Romana, região residencial da capital paulista. Com 172 metros quadrados ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Fábia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu