SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
393 031 €
(1 936 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
203 m²
RUA CAIUBI, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan203 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresenta-se este impressionante apartamento em Perdizes, São Paulo. Construído em 1998, este imóvel com 203 m² de área total e 203 m² de área útil, o...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA CAIUBI, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu