SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
435 166 €
(4 067 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
107 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan107 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se você busca um imóvel sofisticado e bem localizado na cidade de São Paulo, este apartamento no Itaim Bibi é uma excelente escolha. Com 2 quartos, to...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu