SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
432 554 €
(3 605 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
120 m²
RUA CASA DO ATOR, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Aproveite a oportunidade de morar em um imóvel moderno e bem localizado na cobiçada Vila Olímpia, em São Paulo. Este apartamento de 120 m² foi constru...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA CASA DO ATOR, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu