SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
431 342 €
(4 108 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
105 m²
Rua Chilon, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan105 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este apartamento de 1 suíte, localizado no renomado condomínio VN MILLENNIUM FARIA LIMA, em São Paulo, na região da Vila Olímpia, representa uma excel...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Chilon, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu