SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
372 370 €
(1 890 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
197 m²
Rua Bartira, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan197 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imagine um apartamento que harmoniza sofisticação, conforto e exclusividade no charmoso bairro de Perdizes, em São Paulo. Localizado na Rua Bartira, 1...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Bartira, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu