SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
362 971 €
(2 241 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
162 m²
Rua Roma, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este moderno apartamento à venda na Lapa, em São Paulo, oferece uma excelente oportunidade para quem busca conforto e estilo. Localizado em um edifíci...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Roma, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu