SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
323 390 €
(2 034 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
159 m²
RUA PINTASSILGO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan159 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Condomínio Porto Rotondo em Moema com 159m² 3 suítes 2 vagas de garagem. Apartamento Apartamento no Condomínio Porto Rotondo em Moema c...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA PINTASSILGO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu