SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
265 843 €
(5 317 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Rua Augusta, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Um empreendimento completo com todo o lazer e segurança que a sua família merece! Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso pré...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Augusta, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu