SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
262 828 €
(1 643 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
160 m²
Rua Pássaros e Flores, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan160 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado no charmoso bairro Jardim das Acacias, este apartamento oferece uma combinação perfeita de conforto e conveniência. Com 2 quartos bem distr...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Pássaros e Flores, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu