SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
250 718 €
(2 639 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
95 m²
Avenida Jurema, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este apartamento em Moema encanta por sua localização privilegiada e seu projeto inteligente, oferecendo conforto e praticidade. Com três suítes com a...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Jurema, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu