SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
248 988 €
(2 706 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
Rua Loefgren, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda na Rua Loefgren, 700, entre a Vila Mariana e a Vila Clementino, em São Paulo, com 92m2 de área privativa. O imóvel conta com 3 dor...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Loefgren, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu