SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
246 065 €
(2 675 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
Rua Loefgren, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se você procura um lar moderno e aconchegante em uma localização privilegiada, este apartamento é a escolha perfeita! Com 92 metros quadrados, ele est...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Loefgren, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu