SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 261 €
(2 223 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
109 m²
RUA IBITURUNA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan109 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

O Signatur é o mais novo empreendimento no bairro da Saúde, na zona sul de São Paulo. Com opções de plantas personalizadas e flexíveis, de 2 e 3 quart...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA IBITURUNA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu