SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 067 €
(1 352 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
179 m²
Rua Passos, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan179 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Maravilhoso Apartamento - ótimo andar!!! 179 m² - 4 dormitórios, sendo 2 suítesVaranda Gourmet.Lazer:quadra poliesportiva, piscina adulto e infantil, ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Passos, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu