SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 049 €
(3 560 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
68 m²
RUA PASCAL, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 68 m², totalmente reformado e decorado por arquiteta, com excelente aproveitamento de espaços e acabamento contemporâneo.

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA PASCAL, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu