SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
233 571 €
(1 769 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
132 m²
Rua Graúna, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan132 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado em uma das ruas mais desejadas de Moema, este apartamento no tradicional Edifício Modular Alfa reúne espaço, personalidade, excelente local...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Graúna, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu