SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
231 685 €
(1 782 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
RUA AGISSE, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

No coração da Vila Madalena, em uma rua tranquila e arborizada, está a charmosa Rua Agissê endereço deste apartamento espaçoso, com 130 m² de área út...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

RUA AGISSE, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu