SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
132 695 €
(1 951 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
68 m²
Rua do Oratório, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Aria Mooca. Nova vida. Novos Ares. Em um mundo que pede pressa, o coração pede calma. Calma para viver o hoje, o aqui e o agora. Entre ruas e avenidas...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua do Oratório, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu