SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
132 342 €
(2 005 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
66 m²
RUA DO LAGO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Agora você pode viver em um clube residencial a 2 minutos a pé da estação Sacomã do metrô, garantindo mais mobilidade para sua rotina e qualidade de v...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA DO LAGO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu