SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 173 €
(1 363 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
RUA ARAPA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Essa é a sua oportunidade de morar em um dos locais mais desejados no coração da Vila Mascote. Este encantador apartamento oferece um ambiente acolhed...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA ARAPA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Ganan Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu