SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
68 244 €
(1 484 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
46 m²
RUA MAPU, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Viva uma nova história no Origem Mitre Penha, um empreendimento completo, a trezentos e cinquenta metros do Metrô Penha e da futura estação da linha v...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA MAPU, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu