SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 733 €
(1 195 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
55 m²
RUA MURUTINGA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente Oportunidade no Tatuapé Apartamento com 55m². Apartamento com 2 Dormitórios, Banheiro, Sala 2 Ambientes, Cozinha, Área de Serviço, Sacada G...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA MURUTINGA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu