SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 578 €
(841 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
78 m²
RUA EPIACABA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 78m² com 3 dormitórios sendo 1 suíte (segundo dorm. tem guarda roupa embutido) sala para dois ambientes com sacada, cozinha, lavanderia...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA EPIACABA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu