SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
64 921 €
(1 623 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
RUA DA MEACAO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente Oportunidade Apartamento no Anália Franco com 40 m². Apartamento com 2 Dormitórios, Sala 2 Ambientes com Sacada, Banheiro, Cozinha Americana...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA DA MEACAO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu