SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 405 €
(1 453 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
RUA MARECHAL MALET, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 45 m², localizado no 1º andar, composto por dois dormitórios, uma sala, um banheiro e sem vaga de garagem. Espaço bem distribuído, ide...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA MARECHAL MALET, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu