SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
51 026 €
(1 379 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
37 m²
RUA BOTUCATU, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EDIFICIO PAULISTA LIBERAL CENTER CONJUNTO COMERCIAL DE 37M² COM 2 SALAS, 2 BANHEIROS E 1 VAGA EM VIL Edifício Paulista Liberal Center Conjunto Comerci...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA BOTUCATU, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu