SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
43 240 €
(1 235 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
Rua R, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente Oportunidade na Vila Alpina Apartamento com 35 m². Apartamento com 1 Dormitório, Sala, Banheiro, Cozinha Integrada, Área de Serviço e 1 Vaga...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua R, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu