SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
397 948 €
(2 248 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
177 m²
Rua Tuim, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan177 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Grimaldi em Moema com 177m², 2 quartos, 4 vagas, 2 suítes Condominio Grimaldi Apartamento maravilhoso em Moema com 177 m², elev...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Tuim, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu