SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
394 332 €
(2 943 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
134 m²
Rua Ibitinga, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan134 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A proximidade com Escola de Idiomas, Yazigi, Praça da Enta, Campo do Misto, DeRose Method Anália Franco e Escola Municipal Iliano Di Cavalcanti adicio...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatTip zgradeOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijeNužna renovacijaPrirodno svjetloTamni interijerBiljkeModerni stilRustikalni stilKućni ljubimci dobrodošliNamještenoKomercijalno

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Ibitinga, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu