SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
311 278 €
(3 383 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
RUA DA MATA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este magnífico imóvel localizado no cobiçado bairro de Itaim Bibi, em São Paulo. Construído em 1985, este apartamento de 92 m² oferece um...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA DA MATA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu