SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
263 233 €
(3 210 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
82 m²
RUA FRANCISCO DE VITORIA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan82 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Localizado no coração do Kablin e a 600 metros de distância dos metrôs Chácara Kablin e Vila Mariana. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alt...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA FRANCISCO DE VITORIA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Rillar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu