SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
201 578 €
(3 251 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
62 m²
Rua Paim, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan62 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Bairro da Bela Vista em São Paulo
Com 62 m² de área útil, este apartamento de bom gosto oferece um espaço aconchegante e bem planejado....

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Paim, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu