SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 784 €
(3 076 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
50 m²
RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

JT 230 - Apartamento 50m² com 1 Dormitório, 1 Suíte, 1 Vaga em Vila Mariana - São Paulo Descubra o Condomínio JT 230 - Vila Mariana, uma residência ...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA GREGORIO SERRAO, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu