SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
127 159 €
(1 766 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
72 m²
Rua Aroaba, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se você busca um apartamento pronto para morar, com planta inteligente, bom gosto e diferenciais reais, este imóvel no Condomínio Ecolife, na Rua Aroa...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Aroaba, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu