SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
116 188 €
(1 549 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
75 m²
AVENIDA PIASSANGUABA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentado no Condomínio Arcadia, este apartamento de 2 quartos, sendo 1 suíte, com 75 m² de área total e 75 m² de área útil, está disponível para ve...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

AVENIDA PIASSANGUABA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu