SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 374 €
(2 026 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
52 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan52 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 1 quarto está situado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo, a apenas alguns minutos de distância dos principais cent...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Cayowaá, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu