SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
92 110 €
(1 212 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
76 m²
Rua Vergueiro, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento semi mobiliado, armário embutido na cozinha e todos os quartos, depósito no térreo, 2 vagas grandes e paralelas para estacionamento, perto...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Vergueiro, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu