SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
76 115 €
(1 691 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
45 m²
RUA AUTAS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o seu novo lar no coração do Jaguaré, São Paulo! Este apartamento a venda conta com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, ideal para sua família. Des...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA AUTAS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Oliver Marques

Slični oglasi

Slično u inozemstvu