SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 669 550 €
(6 049 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
276 m²
Rua Pará, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan276 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Maravilhoso condomínio muito bem localizado
Torre única 19andares 1 apartamento por andar
Bairro com academias; agências bancárias; escolas ;farmácias...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparatiNakon renovacijePrirodno svjetloPogled

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Pará, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Armenio Tavares

Slični oglasi

Slično u inozemstvu